Bilgi Bankası

Centro Stand Nedir ?

Centro standlar demonte bir şekilde ve herhangi bir alet gerektirmeden kurulabildiklerinden dolayı son derece pratiktirler. Pratikliklerinden dolayı fuar standı olarak bile kurulabilmektedir. Centro stand da standart ürünlerde genel olarak 100 cm lik dikme eloksallı aluminyum profiller,ve 75 cm lik enine eloksallı alüminyum profiller bulunmaktadır. Centro standlarda ayrıca masalarda mevcutturki buna centro masa adını vermekteyiz. Centro profilleri ile ayrıca hayal gücünüze bağlı ürün veya stand tasarımlarınızıda hayata geçirebilmekteyiz. Bize kendinizin ihtiyacı olan hizmeti ilettiğiniz takdirde hangi ürünün size uygun olacağına [...]

Centro Stand Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Centro stand alırken dikkat edilmesi gerek hususların en önemlisi ihtiyacınıza göre Centro stand seçimini yapmanızdır. Centro stand seçiminiz kullanılacak mekanınız,kullanmayı düşündüğünüz görseliniz ve bütçenize göre seçiminizi yapmanız gerekmektedir. Şirketimizdeki müşteri temsilcilerimiz bu konuda size en iyi şekilde yardımcı olacakları için bu konuda müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.

Centro Stand Kurulumu

Centro stand kurulu yapılırken öncelikle mekan gözden geçirilip zeminin düz olduğu ve centro stand kurulu için yeterli alan olduğundan emin olunmalıdır.Sonrasında Centro standın sac ayakları gerekli mesafeler ile gerekli yerlere konulmalıdır. Yuvarlak dik aluminyum profiller sac ayaklara takılarak ana karkas kurulmalı sonrasında  geçmeli sistem aluminyum profiller takılmalıdır.Son olarak da Centro standın görselleri takılmalıdır.

İmalat ve Üretim Süreci

Centro stan üretimi tarafımızca patentli aluminyum profiller olarak 620 cmlik olarak üretildikten sonra Centro Stand ölçülerine göre kesilerek ve kesim yerlerine özel aparatlarının takılması ile üretilmektedir. Centro stand çantası özel  sert pvc den üretilen bir çantadır ve kalıpları tarafımızda olup rotasyon tekniği ile imalatı yapılmaktadır.Ayrıca Centro stand pvc leri 400 mikrondur, mıknatıslar da 1.sınıf mıknatıs olup bütün Centro’nun üretimi yurdumuzda yapılmakta olup  menşei Türkiye’dir.

Centro Stand Ölçüleri

Genel olarak centro ölçüleri en ölçüleri 75cm ve katları şeklinde ilerlemekte, boy olarakda 100 cm lik 2 parçadan 200 cm olmaktadır. Özel ölçü centro üretilmesi gerektiğinde üretim şeklinde değişiklikler yapılmaktadır. Özel üretimlerde müşteri istek ve dileklerine göre en uygun tespit edilerek üretim yapılmaktadır.

Centro Stand Fiyatları

Centro standlarda fiyatlar modellere,ebatlara ve baskı çeşidine göre tespit edilmektedir. Centronun oval, düz tv üniteli, banner çeşitli olması fiyatları değiştirmektedir. En uygun fiyat tespit edilebilmesi için Centro standın nereye kurulacağı, ne tarz baskı istendiği,kuruluş amacı gibi etmenlerin tespiti yapılıp, buna göre belirlenen Centro stand modeline göre fiyat tespiti yapılmalıdır. Bu konuda müşteri temsilcilerimizden yardım isteyebilirsiniz.